Vítejte na stránkách Mykologického klubu Nezvěstice.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9352"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dobrý večer, prosím Vás moc nutně bych potřebovala zjistit které druhy v rámci rodu Peziza a Helvella byly vědecky zkoumány a k hlavně k čemu. Hledala jsem na internetu i v knihovnách a nikde jsem nic nenašla. Nevíte náhodou? Moc děkuji předem Macháňová :)
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
Čau cestovateli, výstava dopadla opravdu dobře, také díky pomoci některých přátel, Honzík nezklamal, a se svými znalostmi udivoval přítomné smiley
pirhula
Ahoj Libore, tak koukám, že se výstava podařila, já jsem dorazil v neděli večer z Francie, ale koukám, že tam byl i Honzík a hub jste měli dost takže to bylo fajn že?
Díky sadlo za upozornění, velmi se stydím a omlouvám se všem, které jsem uvedl v omyl (doufám, že jich moc nebylo, protože chyba byla na první pohled zřejmá). Tentokrát nešlo o mé chybné určení jako jindy, ale o fatální záměnu názvů klanolístka a trepkovitka. Klanolístka obecná vypadá přece úplně jinak, kvůli svým rozštěpeným dvojitým lištám a jejich radiálnímu uspořádání je nezaměnitelná. To je tak, když někdo něco dělá ve spěchu a napůl při tom spí smiley Slibuji, že si příště dám větší pozor.
pirhula
Libore, ta fotka co tam máš teď někdy z nedávna z lesa okolo Nezvěstic pod pojmenováním klanolístka, tak to není ona, bude to spíš něco z rodu Crepidotus.
Předsedo, dovol složit Ti upřímnou pochvalu za zásluhy pátku a soboty 14. a 15. srpna... za to, že jsi obětoval zájmy myko klubu zájmům jedné čtyřnohé popletky, která byla ve velkých nesnázích!!! To ti nikdy nezapomenu a děkuju!!! smiley
Nazdar pe3ku, naše logo nemá nijaký vztah k plzeňským mykologům, inspirací nám byl znak myslím houbařů z Chicaga v roce 2002. Dík za pochvalu a na oplátku jsem dal tvůj web do našich oblíbených odkazů. S pozdravem "Ať rostou" předseda.
pirhula
Nazdar lidi, to logo co máte nápadně podobný s Mykologickým kroužkem Plzeň, to je jenom náhoda nebo to má jiný hlubší význam? Jinak máte fajn stránky a dal jsem vás do oblíbených odkazů na mých stránkách http://www.mykoplzen.estranky.cz/. A sorry že jsem se takhle zviditelnil.
předsedo... paní učitelka z češtiny by ti asi po pročtení aktualit jedničku nedala...smiley... nicméně děkujeme za podrobné info z blízkých i vzdálených houbařských revírů... smiley
Už jsme to napravili, ve složce RECEPTY je umístěno několik osvědčených receptů paní předsedové.smiley
pirhula
Předsedo! Ve složce recepty nejsou žádný recepty... copak je to za nepořádek?smiley
Letošní 6.houbařský bál by se měl uskutečnit ve Zdemyslicích, termín zatím není znám. A houbařská poradna u nás samozřejmě funguje, viz. rubrika MYKOLOGICKÉ AKCE.
pirhula
Letos (2009) prý bude houbařský bál výjezdní, je to pravda?
pirhula
Zdravím, budete něco pořádat i letos(2008)? Funguje u vás něco jako poradna?
Chraňte naše krásné lesy a houby v nich !
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one